31 maja 2017

Tony Cairoli nadal w czołówce w Mistrzostwach Świata w Motocrossie MXGP2017.

Po ekscytującym wyścigu na francuskim torze w Ernee, sycylijski Mistrz nadal prowadzi w klasyfikacji z 347 zdobytymi punktami.
Z tej okazji marka Fiat Professional zaprezentowała po raz pierwszy publiczności nowość produktową, pokazowego Ducato 4x4.

Jeszcze raz świetny wynik uzyskany przez sycylijskiego Mistrza motocrossu, który zdobył cenne punkty na torze Ernee we Francji, w dziewiątym etapie Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP 2017. Umacnia się prowadzenie Toniego Cairoliego w klasyfikacji, czyniąc tym samym wyścig po tytuł tegorocznego mistrza jeszcze bardziej emocjonującym. Obecnie Cairoli jest na czele klasyfikacji z 347 zdobytymi punktami.

Podczas sportowej imprezy pod nazwą „Fiat Professional MXGP of France", której sponsorem tytularnym jest właśnie marka Fiat Professional, publiczność miała okazję poznać po raz pierwszy nowy produkt, który zostanie wprowadzony na rynek w najbliższych miesiącach, dzięki pokazowemu samochodowi Ducato 4x4, nowej koncepcji pojazdu „all terrain" z napędem integralnym, który poszerza wachlarz możliwości używania Ducato zarówno do pracy, jak i w czasie wolnym, a zatem samochód gotowy na wszystko.

We Francji towarzyszył mu inny ważny model z gamy Fiat Professional, również wyposażony w napęd 4x4: Fullback, „product hero" oficjalnej floty „FIM Motocross World Championship MXGP 2017". Mocny i niezawodny, pick-up marki Fiat Professional został stworzony, by sprostać potrzebom Klienta wykorzystującego samochód zarówno do celów zawodowych, jak i w czasie wolnym. Dzięki napędowi 4x4 oraz elektronicznemu selektorowi 4WD, może swobodnie poradzić sobie w najtrudniej dostępnych terenach i podjąć się najcięższych wyzwań, jak jazda terenowa z pełnym obciążeniem. Dzięki jedynemu w swoim rodzaju elektronicznemu selektorowi 4WD, użytkownik może z łatwością włączać napęd stały 4x4, który za pośrednictwem mechanizmu różnicowego Torsen (z 3 sprzęgłami sterowanymi elektronicznie) zapewnia zawsze optymalne rozłożenie momentu obrotowego pomiędzy kołami przednimi i tylnymi oraz poprawia przyczepność na terenach błotnistych lub zaśnieżonych. Wreszcie, reduktor terenowy zapewnia sprawne poruszanie się samochodem z pełnym obciążeniem nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Niezwykły samochód, który był bohaterem video nakręconego przez markę Fiat Professional kilka dni przed wyścigiem na torze Ernee. Planem filmowym były sugestywne krajobrazy Bretanii, przepiękne skaliste wybrzeże i nieskażone pejzaże, a dokładniej droga, która łączy Cancale, malowniczą miejscowość położoną w uroczej zatoce z zabytkowym miasteczkiem Saint Malo, znanym ze swojego wybrzeża, a także francuskiej stolicy żeglarstwa. 

Następny etap obędzie się 11 czerwca na rosyjskim torze Orlyonok, na którym Tony Cairoli z pewnością jeszcze raz pokaże swój zapał i pasję, determinację i ciągłe zaangażowanie. To te same autentyczne wartości wyznawane także przez markę Fiat Professional która, już drugi rok z rzędu, jest oficjalnym sponsorem FIM Motocross World Championship MXGP, które dobiegają już do połowy tegorocznego kalendarza rozgrywek. 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki


Linki