29 listopada 2018

Potrójne zwycięstwo marek FCA na Arab Wheels Awards 2018.

Alfa Romeo Stelvio została ogłoszona zwyciężczynią w kategorii Small Premium SUV.
Nowa generacja kultowego Jeepa®Wranglera, JL, zdobywa pierwsze miejsce w kategorii Mid-Size SUV.
Nowy  Ram 1500 Limited 2019 wieńczy rok obfitujący w nagrody, wygrywając w kategorii pick-up.

Dzięki nagrodom przyznanym markom Alfa Romeo, Jeep® i Ram, FCA odniosła potrójne zwycięstwo, ogłoszone podczas prestiżowej ceremonii Arab Wheels Awards 2018, zorganizowanej przez wydawnictwo Trace Media.
Alfa Romeo Stelvio, pierwszy SUV wyprodukowany przez Alfa Romeo w 108-letniej historii marki zdobył tytuł Small Premium SUV of the Year.
Sukces nadszedł również dla nowej generacji kultowego Jeepa Wrangler: JL. Uznawany na całym świecie za bezdyskusyjnego króla terenowej jazdy, nowy Wrangler jest nie tylko najzwinniejszym Wranglerem w historii jazdy offroadowej i niekwestionowanym mistrzem jazdy terenowej, ale także wyjątkowym samochodem do codziennej jazdy miejskiej, oferującym doskonały poziom komfortu oraz znakomitą dynamikę jazdy.
Na zakończenie wielkiej dla marek FCA gali, po otrzymaniu od amerykańskich mediów licznych, prestiżowych wyróżnień, nowy Ram 1500 triumfował w konkurencyjnym segmencie pick-upów.

By móc wziąć udział w Arab Wheels Awards, model musi być całkowicie nowy lub musiał zostać w znaczący sposób odnowiony. Musi być również dostępny na rynku przed oficjalnym ogłoszeniem modeli nominowanych do poszczególnych kategorii.
W skład jury tegorocznej edycji konkursu wchodziło czterech członków: Nabil Moustafa (redaktor naczelny, Strive Middle East), Hisham Sakr (Pre-owned Sales Manager, Gargour Automotive Company), Khaled Hammoud (współredaktor naczelny, Arab Wheels) oraz Issam Eid (redaktor naczelny, Arab Wheels).
"Arab Wheels Awards to coś więcej niż tylko wręczenie trofeów podczas tej prestiżowej imprezy, która co roku odbywa się w listopadzie - powiedział Issam Eid, redaktor naczelny Arab Wheels oraz dyrektor Automotive Media w Trace Media -. Jest to wydarzenie, które wymaga czasu i, którego celem jest przekazanie potencjalnym nabywcom informacji o samochodach, które mogliby kupić. Przyznanie nagród zależy w 50% od wyników głosowania online i w 50% od naszego jury. Gwarantuje to kompletność i wiarygodność tej nagrody oraz równowagę pomiędzy opinią Klientów, a tą dziennikarzy i ekspertów z dziedziny motoryzacji. Wydarzenie to ponadto stanowi istotny bodziec dla branży, ponieważ zwraca dużą uwagę na doskonałość i innowacyjność na poziom regionalnym".

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki