08 listopada 2017

Nowy Fullback Cross: styl nie oferował nigdy tyle swobody. Stworzony do wolności.

 • Łączy w sobie wytrzymałość i wszechstronność oraz charakterystyczne wzornictwo, które czynią jego styl wyjątkowym.
 • W życiu liczy się nie tylko praca: debiutuje właśnie Nowy Fullback Cross, oferujący nieograniczoną swobodę, idealny pickup dla osób wykorzystujących samochód do celów zawodowych oraz doskonały towarzysz, dla tych, którzy pragną uciec od codziennej rutyny, samotnie lub w gronie przyjaciół.
  Fullback Cross nie chce być skrępowany zasadami obowiązującymi tradycyjne pickupy.
 • Od ulic miasta po najbardziej samotne szlaki i z powrotem. Z Fullbackiem Cross, każda podróż jest obietnicą wolności i swobody. Dzięki centralnemu mechanizmowi różnicowemu Torsen w standardzie i elektronicznej blokadzie tylnego mechanizmu różnicowego, przeżycia za kierownicą Fullbacka Cross są zawsze niezwykłe, a wszystko to kierowca otrzymuje niepowtarzalny komfort i maksymalne bezpieczeństwo.
 • Premiera Fullbacka Cross odbędzie się w Salonach marki Fiat Professional w większości krajów europejskich jeszcze w tym roku.

Na rynku debiutuje właśnie Fullback Cross, stworzony, aby uciec od codziennej rutyny. Nowy pickup Fiat Professional wyróżnia się zdecydowanym lifestyle'owym charakterem, niezwykłą wszechstronnością i możliwościami przemieszczania się. Zapewnia najlepsze osiągi podczas codziennej pracy oraz pozwala czerpać maksimum przyjemności z jazdy. Dzięki Fullbackowi łatwo jest pokonać każdą przeszkodę, bez poświęceń, bez ograniczeń i bez półśrodków.
Wytrzymały i wszechstronny, oferujący wysoki poziom komfortu i wyróżniający się stylem, Fullback Cross to topowa wersja włoskiego pickupa, która uzupełnia gamę modeli „skrojonych na miarę" z uwzględnieniem najnowszych trendów na rynku. Ten ostatni wzrósł o ponad 60 punktów procentowych w ciągu czterech lat, a wersje rekreacyjne stanowią 25% tego segmentu.

Bezkompromisowy, ale stylowy.
Sportowy, agresywny wygląd, z wyjątkowymi elementami stylistycznymi podkreślającymi dynamizm i wytrzymałość, takimi jak: ekskluzywne, aerodynamiczne, czarne orurowanie skrzyni ładunkowej z efektem tekstury, grill przedni, lusterka boczne, klamki drzwi, 17" felgi, wszystkie z czarnym matowym wykończeniem. Nowe, innowacyjnie stylizowane stopnie boczne również mają czarne wykończenie. 
Charakterystyczny i niepowtarzalny wygląd idzie w parze z wyjątkowym komfortem spotykanym w samochodach segmentu premium, zapewnionym przez bogate wyposażenie dostępne w standardzie w wersji Techno +: reflektory bi-ksenonowe, światła do jazdy dziennej (DRL) w technologii LED, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, tempomat oraz fotele i kierownica pokryte skórą. Przednie fotele są podgrzewane, a fotel kierowcy ma dodatkowo regulację elektryczną.  Zwiększony komfort zapewnia także system nawigacji z 7" wyświetlaczem dotykowym, radio cyfrowe DAB, odtwarzacz CD/MP3, system Bluetooth i wejście USB. Ponadto, aby uciec od codziennej rutyny, oczywiście w pełnym bezpieczeństwie, w standardzie znajduje się siedem poduszek powietrznych (w tym poduszka kolanowa kierowcy), system ESC - elektroniczna kontrola stabilności, system stabilizacji toru jazdy przyczepy TSA, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDWS) oraz asystent ruszania pod górę.

Bezpieczeństwo podczas każdej przygody.
System przeniesienia napędu należy do najbardziej kompletnych w tej kategorii i pozwala dojechać kierowcy do każdego wybranego celu: Fullback Cross ma cztery różne tryby jazdy, a w wersji Techno + także blokadę tylnego mechanizmu różnicowego.
Wystarczy przełączyć selektor trybu napędu, aby z napędu 4x2, zapewniającego oszczędność paliwa, przełączyć się na napęd 4x4 koła z mechanizmem różnicowym typu Torsen, idealny do jazdy terenowej.  Ponadto, Fullback Cross oferuje kierowcy opcję reduktora, a dla najbardziej ekstremalnych tras, w wersji Techno + także mechaniczną blokadę tylnego mechanizmu różnicowego.

Niezależnie od tego, jak wielkie są Twoje wymagania, Fullback Cross w wersji Podwójna Kabina jest w stanie spełnić je wszystkie (długość 5,28 m - szerokość 1,81 m - wysokość 1,815 m - rozstaw osi 3,00 m). A przy tym, pomimo znacznych rozmiarów, Fullback Cross jest liderem w swoim segmencie, jeśli chodzi o zwrotność:  średnica skrętu wynosi  zaledwie 11,8m - jest to najlepsza wartość w tym segmencie pojazdów. Kolejną jego zaletą jest kamera widoku wstecznego oferowana w standardzie. Ładowność Fullbacka Cross osiąga 1100 kg, a uciąg na haku holowniczym wynosi 3100 kg, to wystarczy, aby pokonać każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Aby zapewnić wystarczającą moc w pracy i w podróży, Fullback Cross wyposażony jest w potężny silnik turbodiesel o pojemności 2,4 litra, oferujący moc 180 KM (133 kW) i moment obrotowy 430 Nm przy 2500 obr./min, ze zmiennymi fazami rozrządu. Wszystko to optymalizuje oszczędność paliwa i emisję spalin, zapewniając optymalny moment obrotowy i moc w całym zakresie pracy silnika.
Fullback Cross oferuje także dwa rodzaje skrzyń biegów: sześciobiegową, manualną skrzynię biegów lub pięciobiegową automatyczną z łopatkami do zmiany biegów przy kierownicy, zapewniającymi dynamiczną i ekscytującą jazdę.

Wszechstronny w pracy, komfortowy w podróży.
Tylko samochód tak wszechstronny jak Fullback Cross, może być zarówno zaufanym partnerem w pracy, jak i świetnym towarzyszem każdej podróży i przygody. Jego cechy i wyposażenie sprawiają, że jest on wyjątkowo łatwy w obsłudze, a poziom komfortu jest wyraźnie „szyty na miarę" lifestyle'owych potrzeb: maksymalna zwinność w każdym terenie, dzięki najlepszej w swojej klasie średnicy skrętu, ułatwione parkowanie dzięki kamerze widoku wstecznego i komfort wnętrza zapewniony przez skórzane fotele i automatyczną skrzynię biegów.
Ten naprawdę wszechstronny samochód jest idealny do różnorodnych zastosowań dzięki ramowej konstrukcji nadwozia, podwoziu gwarantującemu wysoką ładowność, przestrzeń i wytrzymałość, które sprostają najwyższym wymaganiom i trudnym warunkom jazdy terenowej, również przy pełnym obciążeniu, oraz przestrzeni ładunkowej zaprojektowanej w najdrobniejszych szczegółach do przewożenia wszelkiego rodzaju ładunków.
Liczne punkty kotwiczenia ładunku i orurowanie skrzyni ładunkowej są zaprojektowane dla zabezpieczania przedmiotów nawet o bardzo różnych rozmiarach. Co więcej, samochód może być także wyposażony w specjalnie zaprojektowaną pokrywę, która zmieni skrzynię ładunkową w prawdziwy bagażnik.
Jego wszechstronność nie ma ograniczeń. Masa ciągniętej przyczepy wynosi 3 tony, a ładowność powyżej 1 tony.
Eklektyczny nawet w wyglądzie, Fullback w kolorystyce nadwozia opracowanej we współpracy z Garage Italia Customs, jest flagowym i oficjalnym samochodem Motocrossowych Mistrzostw Świata MXGP FIM 2017.
Wytrzymały i niezawodny model Fullback, który sprawdza się w każdej sytuacji zarówno w pracy zawodowej, jak i w czasie wolnym, towarzyszy podczas treningów Tony'emu Cairoli, dziewięciokrotnemu Mistrzowi Świata,  który jest jednocześnie Ambasadorem marki Fiat Professional.

Mopar dla Fullbacka Cross.
Mopar® - oficjalny partner FCA w zakresie części zamiennych, akcesoriów i usług - oferuje bardzo przydatną, odporną na warunki atmosferyczne, osłonę skrzyni ładunkowej, która podkreśla praktyczność tego bogato wyposażonego i niezwykle wszechstronnego pojazdu, idealnego zarówno do celów zawodowych, jak do spędzania czasu wolnego. Niezbędna do ochrony ładunku przed zabrudzeniem i warunkami atmosferycznymi, wytrzymała i bezpieczna, jest idealnie dopasowana do stylu samochodu i wygodna w użytkowaniu. W kolorze czarnym, składa się z pokrytej aluminium tkaniny polimerowej i jest szybka i łatwa do zamontowania.  Co więcej, ma system zamykania z kluczem, aby całkowicie zabezpieczyć ładunek. Element ten uzupełnia szeroką już gamę akcesoriów oferowanych do modelu Fullback. Proces ekspansji będzie kontynuowany w przyszłym roku dzięki wprowadzeniu nowych specjalistycznych akcesoriów, jak wciągarka, orurowanie przednie i nowe 18" obręcze kół.

Finansowanie.
Spółki finansowe Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o., oferują produkty finansowe oraz  ubezpieczeniowe, pozwalające Klientom, którzy zakupią model Fullback Cross, by skorzystać z kompleksowych rozwiązań w zakresie mobilności przy jednoczesnym włączeniu wszystkich towarów i usług oferowanych w ramach oferty finansowej do miesięcznej raty. Wszystkie rozwiązania finansowe FCA-Group Bank i FCA Leasing są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby dużych firm, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz Klientów indywidualnych.

 • Leasing - oferowany przez FCA Leasing to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się jazdą nowym Fiatem Fullback Cross bez konieczności stania się jego właścicielem. Sprzedaż produktów leasingowych w ponad 40 oddziałach spółki zlokalizowanych w Salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. umożliwia kompleksowe załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem Fullbacka, jego finansowaniem i ubezpieczeniem oraz rejestracją z lokalnymi oznaczeniami na tablicach rejestracyjnych na terenie całej Polski. Ponadto w trakcie spłaty leasingu Klient ma możliwość przesunięcia jednej miesięcznej raty w ciągu roku na koniec okresu finansowania bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Elastyczny okres spłaty i możliwość indywidualnego dopasowania wartości wykupu samochodu po zakończeniu umowy leasingu sprawi, że Fullback jest w zasięgu każdego z Klientów zainteresowanych jego posiadaniem. Specjalnie dla grupy pojazdów z gamy Fiat Professional, w tym Fiat Fullback Cross, FCA Leasing przygotował produkt leasingowy „Leasing Przybij 5!".  W ramach tej oferty korzystający z leasingu mogą cieszyć się nowym Fiatem Fullback Cross już od 5% czynszu inicjalnego, a elastyczny okres umowy leasingowej może wynosić od 2 do 5 lat.

  „Leasing Przybij 5!" to:

  • 5% pierwszego czynszu leasingowego.
  • maksymalny okres leasing 5 lat.
  • 105% całkowity koszt leasingu (dla okresu 36 miesięcy).
  • możliwość przełożenia spłaty maksymalnie 5 rat leasingowych (jedna rata rocznie, bez dodatkowych kosztów).
  • 5 atrakcyjnych ofert serwisowych i ubezpieczeniowych (ubezpieczenie GAP, ubezpieczenie Bezpieczny Leasing i ubezpieczenie komunikacyjne, Pakiety Easy Care i Maximum Care).
 • Kredyt oferowany przez FCA-Group Bankprzeznaczony jest dla Klientów, którzy chcą kupić samochód, płacąc niskie raty. Bogata oferta promocji kredytowych sprawi, że każdy z Klientów znajdzie dla siebie odpowiednie warunki finansowania: bardzo atrakcyjne oprocentowanie kredytów, możliwość spłaty kredytu w ratach miesięcznych lub rocznych, brak wymogu wpłaty własnej, elastyczny okres finansowania: od 12 do 96 miesięcy to tylko kilka zalet produktów
  FCA-Group Bank.
 • Wynajem Długoterminowy - oferowany we współpracy FCA Leasing, ALD Automotive Polska
  Sp. z o.o. oraz FCA Poland S.A. pod nazwą FCA Fleet Services to usługa obejmująca finansowanie leasingiem operacyjnym oraz pełną obsługę wynajmowanych samochodów, w tym serwisowanie, pełny pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego, assistance oraz zakup, przechowywanie i sezonową wymianę opon. Oferta ta jest szczególnie korzystna dla Klientów, którzy chcą korzystać z Fiata Fullbacka Cross, mając mobilność zagwarantowaną w jednej miesięcznej racie.

Ofertę produktów finansowych uzupełnia szeroki zakres ubezpieczeń i innych usług dedykowanych ochronie pojazdu i Klienta: ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu, które zabezpiecza spłatę części kredytu/leasingu w razie nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, ubezpieczenie GAP (Ubezpieczenie Straty Finansowej) ubezpieczenia komunikacyjne oraz usługi oferowane w ramach Mopar Vehicle Protection: usługi Wydłużonych Gwarancji i Pakietów Okresowej Obsługi Serwisowej.

Tak „krojone na miarę" produkty finansowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą w pełni korzystać z zakupionego Fiata Fullbacka Cross, mając pod ścisłą kontrolą swoje finanse.

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki


Linki