24
CZE
2019

FCA podpisał z Enel X i Grupą ENGIE umowy o współpracę na rzecz nowych rozwiązań w dziedzinie e-mobilności

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) podpisał dwie umowy dotyczące współpracy na rzecz nowych rozwiązań z zakresu e-mobilności w celu wsparcia produkcji i dystrybucji modeli hybrydowych Plug-In (PHEV) oraz samochodów w pełni elektrycznych (BEV) wprowadzanych na rynek w ramach planu biznesowego Grupy na lata 2018-2022.

19
CZE
2019

Fiat Chrysler Automobiles Poland (FCA Poland) otrzymała tytuł Lidera Biznesu w tegorocznej edycji „Orły Wprost” 2019.

„Orły Wprost" to coroczne nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów międzynarodowych, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju gospodarki regionu oraz kraju.

14
CZE
2019

W FCA Powertrain w Bielsku-Białej wyprodukowano stutysięczny silnik FireFly Turbo

13 czerwca 2019 powstał stutysięczny silnik FireFly Turbo (Global Small Engine - GSE Project) wyprodukowany w fabryce silników FCA Powertrain w Bielsku-Białej - jednej z najbardziej innowacyjnych fabryk silników na świecie, która od 2012 roku jest posiadaczką Złotego Medalu World Class Manufacturing - zintegrowanej metodologii zarządzania przedsięb...

08
MAJ
2019

FCA nominuje Christiana Meunier na stanowisko Jeep Global President

Fiat Chrysler Automobiles N.V. ("FCA") (NYSE: FCAU/MTA: FCA) ogłosił dzisiaj, że Christian Meunier został mianowany na stanowisko Global President marki Jeep. Meunier zostaje również powołany do Rady Zarządzającej Firmy (GEC).

08
MAJ
2019

FCA wybiera HARMAN (Samsung) i Google Technologies do współpracy przy nowym globalnym „ekosystemie” dla samochodów

Firma Fiat Chrysler Automobiles N.V. (FCA) (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ogłosiła 30 kwietnia 2019 roku, że wykorzysta technologie HARMAN (Samsung) i Google do stworzenia nowego „ekosystemu", który podniesie jakość usług połączonych dla właścicieli pojazdów FCA na całym świecie.

23
KWI
2019

Grupa FCA w Polsce po raz 20. nagrodziła studentów i doktorantów z uczelni technicznych

14 doktorantów, magistrów i inżynierów, którzy zaproponowali w swoich pracach dyplomowych najciekawsze i najbardziej innowacyjne pomysły dla przemysłu motoryzacyjnego, zostało laureatami 20. konkursu dla młodych polskich naukowców, zorganizowanego przez Grupę Fiat Chrysler Automobiles.

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

cze
maj
kwi
mar
lut
sty
gru
lis
paz
wrz
sie
lip
2018
2017
2016
lat ubiegłych »